Yapılacak çok işimiz var

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti’nin özgüven, demokrasi ve kalkınma devrimini gerçekleştirildiğini vurgulayarak, yapılacak daha çok işlerinin olduğunu söyledi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Mardin İl Kongresine katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu kongrede AK Parti’nin özgüven, demokrasi ve kalkınma devrimini gerçekleştirildiğini vurgulayarak, yapılacak daha çok işlerinin olduğunu söyledi.

Şantajlarla, montajlarla sindirmeyi, korkutmayı ve ürkütmeyi istedikleri Erdoğan’ı, milletin, Cumhurbaşkanı seçtiğini anımsatan Soylu, Türkiye’nin bu tür oyunlara düşmeyeceğini belirtti.

Partililerin “Vur vur inlesin Pensilvanya dinlesin” sloganları üzerine Soylu, “Sizin attığınız her adımı dinliyorlar merak etmeyin. Kalbinizdeki o pırıltıyı dinliyorlar ve ürküyorlar. Kendini dev zanneden Pensilvanya mensuplarını cüce yaptınız. Bu sandık cüce yaptı, milli irade cüce yaptı” diye konuştu.

AK Parti Mardin milletvekilleri Abdurrahim Akdağ, Muammer Güler, Gönül Bekin Şahkulubey ile AK Parti Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı ve Çorum Milletvekili Murat Yıldırım’ın da katıldığı kongrede, Bahattin Uncu il başkanlığına seçildi.