Tüm Hizmetler Milletin İzniyle Yapılıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, partilerinin imza attığı tüm hizmetlerin milletin talep ve izni çerçevesinde yapıldığını belirtti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, partilerinin imza attığı tüm hizmetlerin milletin talep ve izni çerçevesinde yapıldığını belirterek, “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan eğer hizmet yapıyorsa, sizlerin ve milletin isteği doğrultusunda hizmet yapmaktadır. Bugün çözüm süreci de yeni anayasa çalışmaları da milletin talimatıyladır” dedi.

Nazilli’nin İsabeyli beldesindeki iftar programına katılan Soylu, yaptığı konuşmada, 10 yıllık süreçte Türkiye’nin huzur ve istikrar ortamına kavuştuğuna işaret etti.

“Siyaseti iyi yaparsanız yıllar sonrada iyi duygularla anılırsınız” ifadesini kullanan Soylu, şöyle devam etti:

“Rahmetli Menderes de Özal da aynı duygularla anılır. Siyaset yapan herkes eğer o dost elini sıcaklıkla tutmuşsa bilin ki milletin teminatı altındadır. Bu ülke 10 yıldır sürekli yükselen, batı arasındaki mesafeyi kapatan, dünyanın her noktasında sözüne itibar edilen, huzurlu, istikrarlı bir tabloya kavuşmuştur. Türkiye artık o eski Türkiye değil. İstanbul’da 3 havalimanı açan, sürekli yatırımlar yapan bir Türkiye var. Artık terör  meselesi yüzünden şehit cenazeleri ile karşı karşıya kalmıyoruz. Türkiye bu adımları atarken istikrarını ve huzurunu bozmaya çalışanlara elbette milletimiz müsaade etmeyecektir.”

“Biz güçlü olacağız”

AK Parti hükümetinin ülkede attığı her adımda halkın taleplerini göz önünde bulundurduğunu anlatan Soylu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tüm bu gelişmeler milletimizin talimatlarına riayet eden bir anlayış içinde gerçekleşmektedir. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan eğer hizmet yapıyorsa sizlerin ve milletin isteği doğrultusunda hizmet yapmaktadır. Bugün çözüm süreci de yeni anayasa çalışmaları da milletin talimatıyladır. Sizi üzüntüye sevk etmek isteyenler olabilir. Türkiye 2013’e, Cumhuriyetimizin 100. yılında kendi hedeflerine kitlenmiş ve onları gerçekleştirmek için çalışan bir ülke konumundadır. Biz güçlü olacağız. Türkiye’yi bu bölgenin lideri konumuna getirmek bizim en doğal ve en önemli süreçlerimizden bir tanesi olmalıdır.”

Soylu, AK Parti Aydın milletvekilleri Ali Gültekin Kılınç ve Semiha Öyüş ile beldede inşa edilen içme suyu isale hattını açılışını da gerçekleştirdi.