Tam yol ileri

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Trabzon’un yerel gazetelerinde ‘Karadeniz’den Günebakış gazetesi”ni ziyaret etti.

KTÜ ziyareti

Soylu, seçim programları kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Süleyman Baykal’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, KTÜ’nün Trabzon’un markası olduğunu ifade ederek, “KTÜ ile kentin işbirliği daha güçlü yapmak için çabalayacağız. KTÜ bu ülkeye çok donanımlı insanlar yetiştirmiştir. KTÜ bizim gözbebeğimizdir.” dedi.

Esnaf ziyareti

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Trabzon Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, seçim çalışmaları kapsamında kalkınma mahallesi seçim irtibat bürosunu ve esnafı ziyaret etti.

Başbakanı karşıladı

Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Artvin ve Rize miting programları için Trabzon Havaalanına geldi. Burada Trabzon protokolü ve partililerce karşılanan Başbakan Davutoğlu kurmayları ile birlikte Artvin’e hareket etti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzon Milletvekil Adayı Süleyman Soylu’da Artvin ve Rize programlarında Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na eşlik ediyor.