Süleyman Soylu bilek güreşi tuttu!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gümüşhane’de düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gümüşhane’de düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Etkinlikler kapsamında ilk tören Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan’ın çelenk sunmasıyla başladı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Türk Gençliği adına Enes Kiraz bir konuşma yaparken, günün anlamıyla ilgili şiiri ise Sümeyra Hapencioğlu seslendirdi.

Daha sonra Zafer Meydanında kurulan çeşitli platformları ziyaretle devam eden programa GümüşhaneValisi Dr. Yusuf Mayda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Doç. Dr. Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün, Garnizon Komutanı Albay Serhat Önder, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arslantaş, AK Parti İl Başkanı Ercan Çimen, kamu kurum müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kurulan spor platformlarında protokol üyeleri de gençlere eşlik ederken, basketbol, langırt ve bilek güreşi gösterileri ilgiyle takip edildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ise bilek güreşi platformunda bilek güreşi antrenörü Davut Altuntaş ile bilek tutarak gazetecilere fotoğraf çektirdi.