Süleyman Soylu ‘Altın Çınar’ iftarına katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Altın Çınar Genç Girişimciler Kulübü’nin Üsküdar Mihrabat Korusu’nda düzenlediği geleneksel iftar programına katıldı.

“Bu sadece Tayyip Erdoğan’ın değil, bütün bir milletin mücadelesidir”

100’ün üzerinde kulüp üyesi genç girişimcinin iştirak ettiği ve sohbet havasında geçen iftarda Süleyman Soylu, özetle şunları kaydetti: “Bu mücadele sadece Recep Tayyip Erdoğan’ın değil, bütün bir milletin mücadelesidir. Hizmette sürdürülebilirlik esas konudur, buna dikkat etmek lazım. Bu, hizmetlerin devamı açısından çok önemli. Çok hoş bir topluluk olmuş, Allah birliğinizi daim etsin. Unutulmamalı ki, rekabet ülke çapında değil, küresel çaptadır. Sadece güç de yeterli değil. Bunu Detroit örneğinde gördük. ABD’nin otomotiv merkezi, otomotivin anavatanı olan şehir, çeşitli sebeplerle iflas etti. Bağlı olduğu eyalet yardım çağrısı yapıyor. Demek ki gücün dışında başka hasletleri kazanmak da mühim. Kendi vizyonunuzu kendiniz oluşturun. Siz oluşturmazsanız başkaları size vizyon koyar.”

Türkiye’nin son 10 yılda kat ettiği yola dikkat çeken Soylu, “Türkiye eşsiz bir başarı öyküsü yazdı. Özgürlükler gelişti, ekonomi büyüdü ve Türkiye’nin etki alanı genişledi” dedi. Soylu, bütün bu gelişmelerden rahatsız olanların olaylarda birinci hedef olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı seçtiğini de vurguladı.