Soylu ve Çelik’ten Sosyal Medya Eğitimi

AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik ve( Ar-Ge’den Sorumlu) Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, İzmir’de teşkilata “Sosyal medya eğitimi” verecek. Partinin, Tanıtım ve Medya, Ar-Ge ve Gençlik Kolları’nın katılımıyla oluşturulan komisyon sosyal medyada en çok konuşulanları, AK parti algısını, nasıl tanıtım yapılacağını ve provokasyon alanlarını tek tek analiz edecek.

 

İzmir’de il ve 30 ilçenin kadın, gençlik kolları ile ana kademenin “tanıtım ve medya” ve “Ar-Ge” başkanlarının katılacağı toplantı, Kaya Otel’de yapılacak. Sosyal medya eğitimi 15 Haziran Cumartesi günü saat 13.00’de Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik ve (Ar-Ge’den Sorumlu) Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun açılış konuşmalarıyla başlayacak.

 

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Can Bilgili, “İletişim ve sosyal medya” konusunda bir saat ders verecek. Sosyal Medya 360’ın Genel Müdürü Emin Şen, sosyal medya kullanımını anlatacak. Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkan yardımcıları Burak Gültekin, Celal Karaman ise sosyal medya yönetimini anlatacak.