Soylu, 30 Mart’ta sizlerin oylarıyla bu oyunu bozacağız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, “Türkiye’de bir yıkım ekibi var. Bu milletin başına tezgah getirmeye çalışıyorlar. Milletin iradesini yıkamadılar. Biz bunların oyununu 30 Mart’ta sizlerin oylarıyla bozacağız” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Türkiye’de bir yıkım ekibi var. Bu milletin başına tezgah getirmeye çalışıyorlar. Milletin iradesini yıkamadılar. Biz bunların oyununu 30 Mart’ta sizlerin oylarıyla bozacağız” dedi.
 
Soylu, Bozkır ilçesinde AK Parti seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı. Ardından, Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap eden Soylu, 30 Mart yerel seçimlerinin çok önemli olduğunu söyledi.
 
Türkiye’nin İstikrar, güven ve huzurundan korkanların kirli ittifaklar içerisinde olduklarını dile getiren Soylu, “Geçmişte Menderes’e, Özal’a yapılmak istenen kumpas, bugün hükümetimize, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılmak isteniyor. Çünkü 30 Mart sonrasından korkuyorlar. Osmanlı, Selçuklu da dahil Cumhuriyet tarihinde ilk defa cumhurbaşkanını bu halk seçecek. Milli iradeden çekiniyorlar. Sizlerin oylarınızdan korkuyorlar” diye konuştu.
 
“Türkiye’de bir yıkım ekibi var. Bu milletin başına tezgah getirmeye çalışıyorlar. Milletin iradesini yıkamadılar. Biz bunların oyununu 30 Mart’ta sizlerin oylarıyla bozacağız” diyen Soylu, seçimlerde bir tarih yazılacağını ifade etti.