Nice böyle Ramazanlara

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, ramazan bayramının yaklaştığını belirterek, “Allah her birimizi sağlık, mutluluk ve ağız tadıyla nice ramazanlara ulaştırsın” dedi

Soylu, AK Parti Trabzon / Ortahisar İlçe Başkanlığınca kent merkezindeki bir restoranda düzenlenen iftar yemeğinde vatandaşlar ile bir araya geldi. İftar öncesi vatandaşlar ile sohbet edip hatıra fotoğrafı çektiren Soylu, iftar sonrası yaptığı konuşmada, ramazanın sonuna yaklaşıldığını belirterek, bu gecede Kadir gecesi olduğunu anımsattı.

Bu gece Türkiye’nin yanı sıra tüm İslam alemi ve mağdurlar ve iyilikler için dua edeceklerini söyleyen Soylu, “Ramazan ayı içinde hep birlikte iftarlar açıldı, insanlarla beraber olundu. Bu nedenle tüm vatandaşlarımıza ve ramazanda vatandaşlarımızla bir araya gelen belediye başkanlarımız ile milletvekillerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Soylu, birlik ve beraberliğin önemine de vurgu yaparak, şunları kaydetti:

“Allah her birimizi sağlık, mutluluk ve ağız tadıyla nice ramazanlara ulaştırsın. Nice ramazanlara, nice yıllara birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde adım atalım. Allah’a şükürler olsun ki özgürlük içinde, çoluğumuzla, çocuğumuzla, akrabalarımızla, komşularımızla, dostlarımızla ve bütün milletimizle bir ramazan bayramına daha ulaşıyoruz. Nice böyle ramazan iftarlarında birlikte olmayı temenni ediyorum”

İftara, AK Parti Trabzon milletvekilleri Adnan Günnar ve Ayşe Sula Köseoğlu’nun yanı sıra Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile bir çok vatandaş katıldı.