Montajcıları sandığın dibine gömeceğiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “İnşallah iftiracıları, şantajcıları, montajcıları pazar günü akşamı sandığın dibine gömeceğiz” dedi.

Aydın’a gelerek partisince düzenlenen yürüyüşüne katılan Soylu, vatandaşlarla sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Soylu, seçim otobüsünden AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş ve Efeler Belediye Başkan adayı Yalçın Pekgüzel ile partililere seslendi.

AK Parti’nin yerel seçimlere hazır olduğunu belirten Soylu, sandıklardan AK Parti’nin çıkması halinde Türkiye’nin önümüzdeki günlerde o aydınlığı, ilerlemeyi ve zenginliği beraber yaşayacağını ifade etti.

Soylu, şunları kaydetti:

“İnşallah pazar günü akşamı sayın Başbakanımıza Aydın’dan çok güzel bir müjde vereceğiz. Pazar günü yıllardan beri şişirilen, Aydın’da bir balon haline gelen hadiseyi hep beraber patlatacağız. Anadolu’da bir adet vardır. Kız tarafı, ‘Beşi bir yerde isteriz’ der. Şimdi biz de üçü bir yerde istiyoruz. Belediye meclis üyesinde AK Parti, Efeler Belediye Başkanlığında AK Parti ve büyükşehir belediye başkanlığında AK Parti. İnşallah 2 gün çok çalışacaksınız, çok gayret göstereceksiniz, çok mücadele edeceksiniz. İnşallah o iftiracıları, şantajcıları, montajcıları pazar günü akşamı sandığın dibine gömeceğiz. Gazamız mübarek olsun, Allah yardımcımız olsun.”

Soylu, etkinliğin ardından seçim çalışmalarına katılmak üzere Muğla’ya gitti.