Milletimiz Yeni Türkiye’yi Kucaklayacaktır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AR-GE Başkanı Süleyman Soylu seçim çalışmaları kapsamında Manisa’nın Kula ilçesine gelerek partililer ile bir araya geldi. Soylu seçim bürosunda partililere seslendikten sonra geçmişte beraber siyaset yaptığı Demokrat Partililer ile bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AR-GE Başkanı Süleyman Soylu, ”Manisa Büyükşehir belediye başkan adayımız Hemşeriniz Hüseyin Tanrıverdi ve Kula belediye başkan adayımız Selim Aşkın’a destek istemek için geldim. Eski dava arkadaşlarım olan Demokrat partililer ile beraber olmaktan dolayı çok mutluyum. Aslında siyaset yapmamak üzere çekilmiştim Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti üzerine yaptığımız görüşmelerde siyasete girmeyeceğimi fakat ne emir verirseniz elimi taşın altına değil gövdemi koymaya hazır olduğumu söyledim.” dedi.

Ve devam etti ;

“Seçimin son günlerine girdiğimizde Türkiye tablosu çok iyi bir noktada. Ama bu daha fazla çalışmamızı gerektiriyor. Adaylarımızın projeleriyle partimizin yaptıklarıyla şehirlerin kendi ikliminin beklentilerine yönelik kampanya yürütüyoruz. Eski Türkiye ve yeni Türkiye’nin tercihinin ortaya koyulacağı bir seçim. İnşallah milletimiz yeni Türkiye’yi kucaklayacaktır.” dedi
Soylu, yaptığı esnaf ziyaretinin ardından bir takım temaslarda bulunarak Alaşehir’e geçti.