Kepez ve Döşemealtı Belediyelerini Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Kepez ve Döşemealtı ilçelerinin belediye başkanlarını ziyaret etti.

Bir söyleşiye katılmak için Antalya’ya gelen Süleyman Soylu, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 3,5 yılda yaptıkları hizmetleri anlattı. Soylu, “Halka dokunan, temel itibariyle vatandaş için önceliği olan, geleceğe dönük, vizyon çalışmalar yaptınız. Yaptığınız çalışmaların kimisi kültürü, sanatı öne çıkarıyor, kimisi halkın hayat standardını yükseltiyor, kimisi de vatandaşa spor yapma ve sağlık hizmeti sunuyor. Tebrik ederim. Örnek bir çalışma modeli ve yöntemi geliştirdiniz. Semt konakları, spor salonları, bilgi evleri, çevreye yapılan fiziki yatırımlar, hepsi çok büyük bir eserlerdir.” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, ziyaretinin anısına belediye anı defterini de imzaladı. Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun’un da misafiri olan Soylu, ilçe hakkında bilgi aldı.

Ziyarette, Antalya AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, İl Kadın Kolları Başkanı Nezihe Tezcan, İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Bozdemir ve İl Yönetim Kurulu ve Döşemealtı Belediyesi meclis üyeleri hazır bulundu.