İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU : “GECE GÜNDÜZ MİLLETİMİZİN EMRİNDEYİZ”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Sizi mahcup etmemek için liderimizin önderliğinde 24 saat gece gündüz sürekli sizlerin ve milletimizin emrindeyiz. Terörle mücadele ise terörle mücadele, ekonomik kalkınma ise ekonomik kalkınma, dünyaya Türkiye’nin gücünü göstermekse Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve bu aziz milletle dünyaya Türkiye’nin gücünü göstermek.” dedi.

Bakan Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Beşikdüzü ilçesinde halka hitabı öncesi yaptığı konuşmada, vatandaşlara bu güzel tablodan dolayı şükranlarını iletti.

Bu meydanda defalarca beraber olduklarını aktaran Soylu, “Bize güç verdiniz, bize kuvvet verdiniz, AK Parti’ye ve kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güç verdiniz, kuvvet verdiniz. Şunu söyleyip sözlerimi tamamlamak istiyorum. Birincisi sizi mahcup etmemek için liderimizin önderliğinde 24 saat gece gündüz sürekli sizlerin ve milletimizin emrindeyiz. Terörle mücadele ise terörle mücadele, ekonomik kalkınma ise ekonomik kalkınma, dünyaya Türkiye’nin gücünü göstermekse Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve bu aziz milletle dünyaya Türkiye’nin gücünü göstermek. Sizlere minnettarız, müteşekkiriz. Allah bizi size mahcup etmesin.” diye konuştu.