İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon Muhtarlar Federasyonu’nu ziyaret etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, halk bayramlaşmasına katılarak Trabzon Muhtarlar Federasyonu ile KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Ramazan Bayramı dolayısıyla ziyaretlerde bulunmak üzere memleketi Trabzon’a gelen Soylu, Trabzon Büyükşehir Belediyesindeki bayramlaşma töreninin ardından Trabzon Muhtarlar Federasyonunu ziyaret etti.

Federasyon Başkanı Bekir Aktürk ile bir süre sohbet eden Soylu, muhtarların sorunlarını dinleyerek yapılması gerekenler hakkında değerlendirmede bulundu.

Bakan Soylu, daha sonra Meydan Parkı’nda düzenlenen halk bayramlaşmasına katılarak vatandaşların bayramını kutladı. Bayramlaşma sırasında sohbet eden Soylu, iletilen talepleri dinleyerek, tek tek not aldı.

Yaklaşık 3 saat süren bayramlaşma töreninde Soylu’ya Trabzon Valisi Yücel Yavuz, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ile diğer ilgililer eşlik etti.

Bakan Soylu, daha sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine giderek, tedavi gören asker ve hastaları da ziyaret etti.

Basına kapalı gerçekleştirilen ve yaklaşık 40 dakika süren ziyarette Soylu’nun hasta ve yakınlarının bayramlarını kutlayarak, geçmiş olsun dileğinde bulunduğu, hastane yetkilileri ile bir süre sohbet ettiği öğrenildi.

Soylu, hastane çıkışında da yanına gelen vatandaşlarla ilgilenerek sorun ve isteklerini dinledi.