Hedefimiz, Trabzon’u, 81 vilayet içerisinde her alanda en iyi şehir haline getirebilmektir

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Samimiyet, hizmet ve sadakat, bu üçü devam ettiği sürece hedeflerimize, hizmetlerimize ulaşabilme anlayışını sağlarız” dedi.

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile parti binasında bir araya gelen Soylu, Trabzon’un 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye yüzde 66,7 oy verdiğini anımsattı.

Bakan Soylu, Trabzon’dan gördükleri destekten duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Bu bizim için bir onurdur, şereftir ve sorumluluktur. Her birimizin bunun karşılığını hizmet olarak ortaya koyması lazım. Çok basit. Samimiyet, hizmet ve sadakat, bu üçü devam ettiği sürece hedeflerimize, hizmetlerimize ulaşabilme anlayışını sağlarız” diye konuştu.

Trabzon’un, Türkiye’nin en iyi, yaşanılabilir şehri konumunda olduğunu vurgulayan Soylu, hedeflerinin,Trabzon’u, 81 vilayet içerisinde her alanda en iyi şehir haline getirebilmek olduğunu kaydetti.

Soylu’nun konuşmasının ardından toplantı basına kapalı devam etti.

Soylu, toplantı öncesi Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’nde tedavi gören eski Of Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Hacıahmetoğlu’nu ziyaret ederek “geçmiş olsun” diledi.