Gaziosmanpaşa’da esnaf ziyareti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Türkiye’de oluşturulmaya çalışılan suni gündemlere inat, milletimiz bir şekilde hem AK Parti’ye sahip çıkmaktadır hem de kendi gündemini iyi takip etmektedir” dedi.

Soylu, Gaziosmanpaşa’da esnafı ziyaret ederek, vatandaşlara karanfil verdi.

Esnaf ziyareti sırasında açıklamada bulunan Soylu, insanlarla bir araya gelerek, Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ekonomik, siyasal durumu konuştuklarını söyledi.

Türkiye’nin güçlülüğünün ve kuvvetinin insanların davranışlarında çok açık şekilde göründüğünü aktaran Soylu, “Milletimizin yüzündeki tebessüm, geleceğe olan arzusunun ortaya koyduğu hali, milletimizin morali bizi de morallendiriyor” diye konuştu.

Siyaset ve devlet adamının aradığı tek şeyin, yapılabilecek hizmet karşısında toplumun ona göstereceği tepki olduğunu anlatan Soylu, vatandaşın olumlu işlere karşı reaksiyonu, negatif işlere karşı uyarısının önemine değindi.

Milletvekilleri, genel başkan yardımcılrı olarak Meclin’in tatil olduğu şu günlerde geçen dönem yapılan çalışmaları halk nezdinde değerlendirme imkanı bulduklarını kaydeden Soylu, “Vatandaşla kah Mısır’ı, kah Suriye’yi, kah ekonomik durumu, kah piyasaları konuşuyoruz” ifadelerini kullandı.

“AK Parti milletin içinde bir siyasi partidir”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, siyasetin güç aldığı, kendisine ait değermendirmelerin yapıldığı tek alanın millet olduğunu kaydetti.

Soylu, AK Parti’nin milletin içinde bir siyasi parti olduğunu vurgulayarak, “AK Parti, bütün gücünü, değerlendirmeleri de milletten almaya çalışan bir anlaşıyın sahibidir. Bugün de bu değerlendirmeleri ortaya koyuyoruz. Türkiye’de oluşturulmaya çalışılan suni gündemlere inat, milletimiz bir şekilde hem AK Parti’ye sahip çıkmaktadır hem de kendi gündemini iyi takip etmektedir. Bir suni gündem var, bir de milletin gündemi var. Biz milletin gündemine tabiyiz” değerlendirmesinde bulundu.

Soylu, esnaf ziyaretlerinin ardından Sevgi Derneği,Malatyalılar Derneği ve Siirt’liler  Derneğiniziyaret etti.