Edirne’de Vatandaşların Bayramını Kutladı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Edirne’nin Keşan ve Uzunköprü ilçelerinde vatandaşların bayramını kutladı.

Müezzinoğlu, Keşan’ın İnönü Caddesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, 2 yıl önce arife günleri başlattığı esnafla bayramlaşma programını Tekirdağ, Keşan, Uzunköprü , Edirne ve Kırklareli’de sürdüreceğini söyledi. Huzurlu bir ramazan ayı geçirdiklerini ve büyük bir sevinçle bayramı karşılamaya hazırlandıklarını ifade eden  Müezzinoğlu, ”İnşallah milletçe sevdiklerimizle beraber yaşlısı, genci ile hep birlikte, ailece, milletçe, hayırlı ve huzurlu bayramlar geçiririz. Tüm ailelerden şunu istirham ediyorum. Bugün, bayramı  huzur içinde, Ay-yıldızlı bayrağımızın altında özgürce geçirebiliyorsak, yarınlara da umutla güvenle bakabiliyorsak, bunu büyük oranda şehit ve gazilerimize borçluyuz. Bayramda şehitlerimizi, gazilerimizi ve ailelerini unutmayalım. 75 milyon ülke insanının bayramını tebrik ediyorum. Bayramın tüm İslam alemine huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Uzunköprü

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Uzunköprü ilçesinde vatandaşların bayramını kutladı.

Gazi ve Atalar Caddesinde esnaflarla bayramlaşan Müezzinoğlu ve Soylu, burada bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet etti. 

Daha sonra Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, CHP Uzunköprü İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Partililerle bayramlaşan Bakan Müezzinoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu ile birlikte  Edirne’ye hareket etti.