Bu millet bu filmleri daha önce gördü

Yenice ziyaretinin ardından Çan’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ve AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir bir çok ziyarette bulunduktan sonra Çan Belediye Başkanı ve AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Kuzu’yu makamında ziyaret etti.

Oradan AK Parti Seçim Bürosu’na geçen Soylu, yaptığı konuşmada, “Dinlemeler çıktı. 7 bin kişiyi dinlemişler. Daha çıkacak. Ülkenin Cumhurbaşkanını dinleyeceksin, ülkenin Başbakanını dinleyeceksin, Enerji Bakanını dinleyeceksin, devlet sırlarını ifşa edeceksin. Sonra da montajları sosyal medyadan tetikçiler marifetleriyle yayacaksın. Ey gidi zavallılar, ey gidi gafiller. Bu millet bu filmleri daha önce de gördü, cevabını verdi. Cumhurbaşkanı öncesinde 367 oyunu çıkardılar millet sabretti. Şimdi 30 mart geliyor. Millet gereğini orada yerine getirecektir. Bunlar ‘istemezük’cüler. Bu CHP öyledir. 1’nci köprü yapılırken ‘istemeyiz’ dediler. 2’nci köprü yapılırken, Özal, ‘bunu yıkalım ikinciyle birlikte yapalım’ diyince ‘Köprü yıkılacakmış. İstemiyoruz’ dediler. Birinci köprü kimin malı? İkinci köprü kimin malı? Bu milletin malı.CHP’nin Bu ülkeye bir tek çakılı kazığı yoktur.” dedi.

Soylu, Seçim Bürosu’nda Çan Halkı’ndan Başkan Kuzu’ya desteklerini esirgememelerini, AK Parti bayrağının Çan’da dalgalanmasının devamını sağlanmasını istedi.