Biz Kazanırsak Halkbank Kazanacak

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu,Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde Halkbank şubesini ziyaret ederek önemli mesajlar verdi. Soylu, Halkbank çalışanlarına, yapılanların büyük bir oyun olduğunu söyleyerek “Biz kazanırsak Halkbank kazanacak” dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, seçim çalışmaları kapsamında Lüleburgaz ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnafı selamlayan Soylu, vatandaşlarla sohbet etti. Soylu, Ak Parti Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Gürel Balkan için oy isterken “Gürel Bey’in bize söylediği, bizden talep ettiği her şey kabul olacak ve hayata geçirilecek” dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, ziyaret esnasında 17 Aralık yolsuzluk operasyonu kapsamında sıkça adı geçen Halkbank’ın, Lüleburgaz Şubesine de uğradı. Soylu, bankada yaptığı konuşmada, “17 Aralık darbesini tezgahlayanlar Türkiye’ye zarar vermek istiyor. Birilerinin talimatı ile 45 milyar dolar cari açık ödüyoruz. Cari açığa ödediğimiz para bize kalacaktı. Menderes’e de aynısını uyguladılar, Özal’a da aynısını uyguladılar. Onun için desteklerinizi bekliyoruz. Ukrayna’yı kim karıştırdı. Mısır’ı kim karıştırdı. Suriye’yi kim karıştırdı. Adamlar seçim yaptı. Peki Mısır’da darbeyi halk mı yaptı. Şunu bilin biz seçimi kazanırsak Halkbankası kazanmış olur.