‘Başbakan Erdoğan’ı size vermeyeceğiz’

AK Parti Konya İl Başkanlığı, mart ayında yapılacak Yerel Yönetimler Seçimleri öncesinde kampa girdi. 4 gün süren eğitim programında partililere seslenen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, ‘Adnan Menderes’i ve Turgut Özal’ı aldınız. Ama biz Başbakan Erdoğan’ı size vermeyeceğiz’ dedi.

AK Parti AR – GE Birim Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘AK Parti İl Başkanlığı Eğitim Programı’ geçtiğimiz hafta bir otelde gerçekleştirildi.

Seminere katılarak partililere seslenen AK Parti Genel Başkan yardımcısı Süleyman Soylu da, son aylarda Türkiye üzerinde oynanan oyunlara dikkat çekti. Soylu, ‘Yüzyıllardır bu aziz topraklarda yaşayan tüm zenginlikleri dünyaya getirmeyin diyenlere inat bu güzel ekip tam 11 yıldır direniyor. Onun için AK Parti’yi sadece bir siyasi parti olarak sınırlamadım. AK Parti daha büyük bir anlayış ve insanlık tasavvurunu yarınlara taşıma davasıdır. Onun için Ergenekon’a, Balyoz’a partimizi kapatmalarına rağmen, dün Menderes’i ve Özal’ı elimizden aldılar. Ama biz bugün Başbakan Erdoğan’ı size vermeyeceğiz.’ dedi.