Ankara İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

AK Parti Ankara İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti Ankara İl Başkanlığı‘nda haftalık olarak gerçekleştirilen İl Yönetim Kurulu Toplantısı‘na bu hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu ile AK Parti Düzce Milletvekili ve İl Koordinatörü Fevai Arslan da katıldılar.

Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, konuşmasına 8 Ağustos’ta gerçekleştirilen Büyük Ankara Mitingi’ne değinerek başladı. Mitingin büyük bir başarıyla gerçekleştiğini belirten Soylu, mitinge katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin Türkiye için bir milat olduğunu söyleyen Soylu, “10 Ağustos AK Parti için yeni bir milattır. Öyle bir milattır ki AK Parti’nin ilk kurulduğundaki heyecanı taşımaktadır. Bu salondakiler bu heyecanı taşırlarsa eğer millet de aynı heyecanı taşıyacaktır.” diye konuştu.

Milletin AK Parti’yi 2 nedenle desteklediğini kaydeden Soylu, “Millet 12 yıldır AK Parti’yi 2 nedenle desteklemektedir. 1.si AK Parti’nin ilerlemeci bir parti olmasından. 2.si AK Parti’nin demokratik bir parti olduğu için.”

Toplantıda ayrıca İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ve Düzce Milletvekili Fevai Arslan birer konuşma yaptılar ve İl Başkan Yardımcıları birim faaliyetleri hakkında Yönetim Kurulu Üyelerine bilgi verdiler.