AK Parti 13 yıldır Trabzon’a çok büyük hizmetler getirdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti’nin 13 yıldır Trabzon’a çok büyük hizmetler getirdiğini belirtti.

Seçim çalışmaları kapsamında Trabzon’da ziyaretler gerçekleştiren Soylu, Ortahisar Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, muhtarlarla görüştü.

Soylu, burada yaptığı konuşma, AK Parti’nin siyaset anlayışının, toplumun ve ülkenin her bireyi ile ilişki kurmayı emrettiğini ifade ederek, “AK Parti, kendi ilkelerini ve prensiplerini onun üzerine kurar. Partimizin ortaya koyduğu prensipler bu şekildedir” dedi.

Soylu, AK Parti’nin muhtarlar konusunda almış olduğu kararlar ve atmış olduğu adımlarla bu konuda önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini vurguladı.

Trabzon’a son 13 yılda çok önemli yatırımlar yapıldığını anımsatan Soylu, şöyle devam etti:

“AK Parti 13 yıldır Trabzon’a çok büyük hizmetler getirdi. Trabzon çok zenginlikleri olan bir şehir. Medeniyeti, kültürü, bereketli toprakları. Bütün bunları bir arada kavrayabilen ve kucaklayan bir şehir Trabzon. Bu şehrin bu kucaklama halini hep beraber devam ettirmeliyiz. Bu şehrin direnci olmalıyız, desteği olmalıyız. Bu şehrin ruhunu iyi anlamalıyız. Bunu yaparken de duygularımızla değil rasyonel bir şekilde buna bakmalıyız. Temel öncelikler, ihtiyaçları belirlemeliyiz.”

Soylu, daha sonra Düzköy ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.